Rozłącznik bezpiecznikowy poziomy D02 3P 63A
- Dostępność: W magazynie
- Producent: HAGER
- Kod produktu: L73M
199.88 zł
Netto: 162.50 zł
Rozłącznik bezpiecznikowy poziomy D02 3P 63A
Dane techniczne
| Prąd znamionowy In: | 63 A |
| Wielkość wkładki bezpiecznikowej: | D02 |
| Napięcie znamionowe łączeniowe Ue (AC): | 0/400/440 V |
| Znamionowe napięcie izolacji Ui: | 800 V |
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz |
| Liczba biegunów: | 3 P |
| Liczba modułów: | 4,5 |
| Temperatura pracy: | -25 do 60 °C |
| Liczba przewodów - linka: | 1,5 / 35mm² |
| Liczba przewodów - drut: | 1,5 / 35mm² |
| Moment dokręcający: | 3,3Nm |
| Wytrzymałość mechaniczna (Liczba cykli): | 8500 |
| Wytrzymałość elektryczna (Liczba cykli): | 1500 |
| Całkowite straty mocy dla prądu znamionowego: | 5,4 W |
| Energia tracona w przewodach: | 18 W |
| Wysokość zainstalowanego produktu: | 85 mm |
| Szerokość zainstalowanego produktu: | 81 mm |
| Głębokość zainstalowanego produktu: | 70 mm |
| Natężenie prądu wkładki bezpiecznikowej: | 20/25/32/35/40/50/63 A |
| Sposób montażu: | Szyna DIN |