SBN116, Modułowy rozłącznik izolacyjny, 1P 16A,
- Dostępność: W magazynie
- Producent: HAGER
- Kod produktu: SBN116
- Waga: 0.15kg
30.75 zł
Netto: 25.00 zł
| Prąd znamionowy: | 16 A |
| Ilość biegunów: | 1 P |
| Ilość modułów: | 1 |
| Znamionowe napięcie robocze Ue (AC): | 230/230 V |
| Znamionowe napięcie izolacji Ui: | 440 V |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp: | 4000 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Całkowite straty mocy dla prądu znamionowego: | 0,4 W |
| Wytrzymałość mechaniczna (ilość cykli): | 200000 |
| Temperatura pracy: | -20 + 50 °C |
| Temperatura magazynowania: | -40 + 80 °C |
| Wysokość zainstalowanego produktu: | 83 mm |
| Szerokość zainstalowanego produktu: | 17,5 mm |
| Głębokość zainstalowanego produktu: | 68 mm |