SBN240, Modułowy rozłącznik izolacyjny, 2P 40A,
- Dostępność: W magazynie
- Producent: HAGER
- Kod produktu: SBN240
- Waga: 0.15kg
46.13 zł
Netto: 37.50 zł
| Prąd znamionowy: | 40 A |
| Ilość biegunów: | 2 P |
| Ilość modułów: | 2 |
| Znamionowe napięcie robocze Ue (AC): | 230/400 V |
| Znamionowe napięcie izolacji Ui: | 440 V |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp: | 6000 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Całkowite straty mocy dla prądu znamionowego: | 2,2 W |
| Wytrzymałość mechaniczna (ilość cykli): | 60000 |
| Temperatura pracy: | -20 + 50 °C |
| Temperatura magazynowania: | -40 + 80 °C |
| Wysokość zainstalowanego produktu: | 83 mm |
| Szerokość zainstalowanego produktu: | 35 mm |
| Głębokość zainstalowanego produktu: | 68 mm |