Rozdzielnica podtynkowa z zaciskami FW424FT
- Dostępność: W magazynie
- Producent: HAGER
- Kod produktu: Rozdzielnica podtynkowa z zaci
- Waga: 5.00kg
641.06 zł
Netto: 521.19 zł
| Nr katalogowy: | FW424FT |
| EAN: | 3250614300851 |
| Opak.: | 1 szt. |
| Cena*: | 1.286,87 zł / szt. |
| GrRab: | ROZ |
Dane techniczne |
| Montaż: | Montaż podtynkowy |
| Rodzaj zamka: | bez zamknięcia |
| Liczba drzwi: | 1 |
Kolor: | biały |
| Materiał: | blacha stalowa ocynkowana |
Materiał obudowy : | Blacha stalowa |
| Rodzaj wykończenia powierzchni: | malowane proszkowo |
| Głębokość produktu: | 110 mm |
| Wysokość produktu: | 770 mm |
| Szerokość produktu: | 550 mm |
| Liczba rzędów pod aparaty: | 4 |
| Liczba pól / sekcji: | 2 |
| Klasa ochrony i norma: | IP30 - EN 62208 |
| Zgodność z normą: | EN 61439-1 / -3 |
| Klasa ochronności: | klasa ochronności I |
| Stopień ochrony: | IP30 |