golf Rozdzielnica n/t IP40
- Dostępność: W magazynie
- Producent: HAGER
- Kod produktu: VA36B
- Waga: 2.00kg
100.58 zł
Netto: 81.77 zł
| Nr katalogowy: | VS212PD |
| EAN: | 3250616595071 |
| Opak.: | 1 szt. |
| Cena*: | 201,88 zł / szt. |
| GrRab: | ROZ |
Dane techniczne |
| Montaż: | montaż natynkowy |
| Rodzaj zamka: | Zatrzask |
| Liczba drzwi: | 1 |
Kolor: | biały |
Materiał obudowy : | Tworzywo |
| Głębokość produktu: | 98,5 mm |
| Wysokość produktu: | 376,5 mm |
| Szerokość produktu: | 281,5 mm |
| Liczba rzędów pod aparaty: | 2 |
| Liczba rzędów w rozdzielnicy: | 2 |
| Badanie rozżarzonym drutem (GWT): | 650 °C |
| Dyrektywa europejska RoHs: | zgodny |
| Klasa ochronności: | klasa ochronności II |
| Stopień ochrony: | IP40 |
| Oznaczenie odporności na udary mechaniczne IK: | 07 |