NDN Wyłącznik nadprądowy Icn=6000A 2P B 4A
- Dostępność: W magazynie
- Producent: HAGER
- Kod produktu: NDN204
- Waga: 0.15kg
141.20 zł
Netto: 114.80 zł
| Prąd znamionowy: | 4 A |
| Charakterystyka wyzwalania: | B |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa: | 6 kA |
| Ilość biegunów: | 2 P |
| Ilość modułów: | 2 |
| Znamionowe napięcie robocze Ue (AC): | 230/400 V |
| Znamionowe napięcie izolacji Ui: | 500 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Całkowite straty mocy dla prądu znamionowego: | 2,8 W |
| Wytrzymałość elektryczna (ilość cykli): | 10000 |
| Wytrzymałość mechaniczna (ilość cykli): | 20000 |
| Temperatura pracy: | -25 + 60 °C |
| Temperatura magazynowania: | -25 + 80 °C |
| Wysokość zainstalowanego produktu: | 83 mm |
| Szerokość zainstalowanego produktu: | 35 mm |
| Głębokość zainstalowanego produktu: | 70 mm |