Wyłącznik nadprądowy MBN150E
- Dostępność: W magazynie
- Producent: HAGER
- Kod produktu: MBN150E
- Waga: 1.00kg
27.28 zł
Netto: 22.18 zł
Dane techniczne
| Prąd znamionowy In: | 50 A |
| Typ wyłącznika nadprądowego: | B |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn: | 6 kA |
| Liczba biegunów: | 1 P |
| Liczba modułów: | 1 |
| Napięcie znamionowe łączeniowe Ue (AC): | 230/400 V |
| Znamionowe napięcie izolacji Ui: | 500 V |
| Częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| Rodzaj podłączenia: | ze śrubą |
| Moment dokręcający: | 2,8Nm |
| Całkowite straty mocy dla prądu znamionowego: | 5,2 W |
| Wytrzymałość elektryczna (liczba cykli): | 4000 |
| Wytrzymałość mechaniczna (liczba cykli): | 20000 |
| Temperatura pracy: | -25 do 60 °C |
| Temperatura magazynowania: | -25 do 80 °C |
| Wysokość produktu: | 83 mm |
| Szerokość produktu: | 17,5 mm |
| Głębokość produktu: | 70 mm |