Wyłącznik nadprądowy MBN306E
- Dostępność: W magazynie
- Producent: HAGER
- Kod produktu: MBN306E
- Waga: 1.00kg
104.47 zł
Netto: 84.94 zł
| Prąd znamionowy In: | 6 A |
| Typ wyłącznika nadprądowego: | B |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn: | 6 kA |
| Liczba biegunów: | 3 P |
| Liczba modułów: | 3 |
| Napięcie znamionowe łączeniowe Ue (AC): | 230/400 V |
| Znamionowe napięcie izolacji Ui: | 500 V |
| Częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| Rodzaj podłączenia: | ze śrubą |
| Moment dokręcający: | 2,8Nm |
| Całkowite straty mocy dla prądu znamionowego: | 3,8 W |