Styk pomocniczy 1NO+NC 6A/250V do SBNxxx i styczników,
- Dostępność: W magazynie
- Producent: HAGER
- Kod produktu: ESC080
- Waga: 0.15kg
107.09 zł
Netto: 87.06 zł
| Ilość styków: | 2 |
| Prąd znamionowy: | 6 A |
| Ilość modułów: | 0,5 |
| Znamionowe napięcie robocze Ue (AC): | 230 V |
| Znamionowe napięcie izolacji Ui: | 240 V |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp: | 4 kV |
| Wytrzymałość elektryczna (ilość cykli): | 30000 |
| Wytrzymałość mechaniczna (ilość cykli): | 1000000 |
| Temperatura pracy: | -10 + 50 °C |
| Temperatura magazynowania: | -40 + 80 °C |
| Wysokość zainstalowanego produktu: | 83 mm |
| Szerokość zainstalowanego produktu: | 11 mm |
| Głębokość zainstalowanego produktu: | 60 mm |