Przycisk sterowniczy 1NO LED zielona Ith SVN411
- Dostępność: W magazynie
- Producent: HAGER
- Kod produktu: Przycisk sterowniczy 1NO LED z
- Waga: 0.15kg
64.32 zł
Netto: 52.29 zł
| Nr katalogowy: | SVN411 |
| EAN: | 3250615721921 |
| Opak.: | 12 szt. |
| Cena*: | 92,20 zł / szt. |
| GrRab: | APA |
Dane techniczne |
| Częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| Napięcie znamionowe łączeniowe Ue (AC): | 230 V |
| Znamionowe napięcie izolacji Ui: | 250 V |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp: | 4000 V |
| Napięcie załączające: | 230 V |
| Prąd znamionowy: | 16 A |
| Przewidywany prąd zwarciowy wytrzymywany dla zabezpieczenia topikowego 16A gG: | 1000A [Prot:16AgG] |
| Przewidywany prąd zwarciowy wytrzymywany dla zabezpieczenia MCB 16A typ B: | 1000A [Prot:16AcurveB] |
| Obudowa zewnętrzna zasilana prądem cieplnym: | 16 A |
| Całkowite straty mocy dla prądu znamionowego: | 0,8 W |
| Wytrzymałość elektryczna (liczba cykli): | 15000 |
| Wytrzymałość mechaniczna (liczba cykli): | 15000 |
Kolor: | Zielony |
| Głębokość produktu: | 66 mm |
| Wysokość produktu: | 83 mm |
| Szerokość produktu: | 17,5 mm |
| Rodzaj źródła światła: | LED |
| Napięcie lampy: | 230 V |
| Moment dokręcający: | 1,7 Nm |
| Przekrój przewodu sztywnego (drut) w zacisku: | 0,75 / 10mm² |
| Przekrój przewodu elastycznego (linka) w zacisku: | 0,75 / 6mm² |
| Rodzaj oprawy: | Sans |
| Rodzaj podłączenia: | ze śrubą |
| Liczba styków NO: | 1 |
| Dyrektywa europejska RoHs: | zgodny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Stopień zanieczyszczenia zgodnie z IEC 60664 / IEC 60947-2.: | 3 |
| Temperatura magazynowania: | -40 do 80 °C |