RAINBOW LED 1W GREEN
- Dostępność: W magazynie
- Kod produktu: RAINBOW LED 1W GREEN
- Waga: 0.20kg
4.92 zł
Netto: 4.00 zł
| Dane techniczne | |
| EAN | 5901477329784 |
| Kod produktu | 02978 |
| Barwa światła | RGB Kolor |
| Barwa | Zielona |
| Strumień świetlny | 68 lm |
| Napięcie Wej. | 230 V |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kąt świecenia | 200° |
| Trwałość | 20000 h |
| Trzonek | E27 |
| Oddawanie barw (CRI) | Ra>65 |
| Ściemnianie DIM | Nie |
Kolor | Zielony |
| Wysokość | 70 mm |
| Średnica | 45 mm |
| Moc | 1 W |