Oprawka STAN D MULTI
- Dostępność: W magazynie
- Kod produktu: Oprawka STAN D MULTI
- Waga: 0.20kg
64.58 zł
Netto: 52.50 zł
| Dane techniczne | |
| EAN | 5901477329258 |
| Kod produktu | 02925 |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Napięcie Wej. | 220-240 V |
| Materiał | Odlew stopu aluminium, szkło |
| Trzonek | GU10 |
| Certyfikaty | CE |
| Żródło światła wymienne | Tak |
| Źródło światła | Żarówka typu GU10 |
| Żródło światła w komplecie | Nie |
| Wymiary montażowe | 62 mm |
Kolor | Kameleon |
Kolor wykończenia | Przezroczysty |
Kolor wewnątrz oprawy | Chrom |
| Szerokość | 90 mm |
| Wysokość | 28 mm |
| Średnica | 90 mm |
| Moc | Max.50 W |