Oprawa oświetleniowa Panda Okrąg,
- Dostępność: W magazynie
- Producent: PAWBOL
- Kod produktu: D.3172
- Waga: 0.08kg
36.36 zł
Netto: 29.56 zł
Oprawa oświetleniowa hermetyczna Panda Okrąg,
| PLAFONIERA HERMETYCZNA | PANDA |
| PRODUCENT | PAWBOL |
| ZASILANIE | 230V |
| MOC[W] | 60W |
| ŹRóDŁO ŚWIATŁA | ŻARóWKA E-27 |
| SZCZELNOŚĆ | IP65 |
| WYMIARY | 215/115mm |
| KLOSZ | PóŁPRZEŹROCZYSTY |