MCB Wyłącznik nadprądowy Icn=6000A 1P B MBN116E
- Dostępność: W magazynie
- Producent: HAGER
- Kod produktu: MCB Wyłącznik nadprądowy Ic
- Waga: 2.00kg
7.54 zł
Netto: 6.13 zł
| Nr katalogowy: | MBN116E |
| EAN: | 3250614312762 |
| Opak.: | 12 szt. |
| Cena*: | 15,70 zł / szt. |
| GrRab: | APA |
Dane techniczne |
| Rodzaj produktu: | MCB |
| Liczba biegunów chronionych: | 1 |
| Liczba biegunów: | 1 P |
| Układ biegunów: | 1 P |
| Z rozłączanym biegunem N: | nie |
| Charakterystyka wyzwalania: | B |
| Częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn: | 6 kA |
| Typ napięcia zasilającego: | AC |
| Napięcie znamionowe łączeniowe Ue (AC): | 230/400 V |
| Znamionowe napięcie izolacji Ui: | 500 V |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp: | 4000 V |
| Znamionowa zdolność wyłączania zwarciowego 230 V 50 Hz: | 6 kA |
| Prąd znamionowy wyłączalny zwarciowy roboczy Ics: | 6 kA |
| Prąd znam. wyłączalny zwarciowy graniczny Icu dla 230V 50H wg PN-EN 60947-2: | 6 kA |
| Min./max. wartość natężenia prądu AC zadziałania zabezpieczenia bezzwłocznego: | 3/5 In |
| Min./max. wartość natężenia prądu AC zadziałania zabezpieczenia zwłocznego: | 1,13/1,45 In |
| Prąd znamionowy w temperaturze -15°C: | 21,19 A |
| Prąd znamionowy w temperaturze -20°C: | 21,69 A |
| Prąd znamionowy w temperaturze 0°C: | 19,66 A |
| Prąd znamionowy w temperaturze 10°C: | 18,65 A |
| Prąd znamionowy w temperaturze -10°C: | 20,89 A |
| Prąd znamionowy w temperaturze 15°C: | 18,14 A |
| Prąd znamionowy w temperaturze 20°C: | 17,63 A |
| Prąd znamionowy w temperaturze 25°C: | 17,13 A |
| Prąd znamionowy w temperaturze -25°C: | 22,2 A |
| Prąd znamionowy w temperaturze 30°C: | 16 A |
| Prąd znamionowy w temperaturze 35°C: | 16,11 A |
| Prąd znamionowy w temperaturze 40°C: | 15,6 A |
| Prąd znamionowy w temperaturze 45°C: | 15,1 A |
| Prąd znamionowy w temperaturze 5°C: | 19,16 A |
| Prąd znamionowy w temperaturze -5°C: | 20,17 A |
| Prąd znamionowy w temperaturze 50°C: | 15 A |
| Prąd znamionowy w temperaturze 55°C: | 14,08 A |
| Prąd znamionowy w temperaturze 60°C: | 13,57 A |
| Prąd znamionowy w temperaturze 65°C: | 13,07 A |
| Prąd znamionowy w temperaturze 70°C: | 12,56 A |
| Współczynnik korekcyjny wyzwalacza bezzwłocznego przy czestotliwości 100 Hz: | 1,1 |
| Współczynnik korekcyjny wyzwalacza bezzwłocznego przy czestotliwości 200 Hz: | 1,2 |
| Współczynnik korekcyjny wyzwalacza bezzwłocznego przy czestotliwości 400 Hz: | 1,5 |
| Współczynnik korekcyjny wyzwalacza bezzwłocznego przy czestotliwości 60 Hz: | 1 |
| Współczynnik korekcyjny prądu znam. dla 2 aparatów zainstalowanych obok siebie: | 1 |
| Współczynnik korekcyjny prądu znam. dla 3 aparatów zainstalowanych obok siebie: | 0,95 |
| Współczynnik kor. prądu znam. dla 4 lub 5 aparatów zainstalowanych obok siebie: | 0,9 |
| Współczynnik kor. prądu znam. dla 6 aparatów zainstalowanych obok siebie: | 0,85 |
| Straty mocy na biegun dla prądu znamionowego: | 2,44 W |
| Całkowite straty mocy dla prądu znamionowego: | 2,44 W |
| Wytrzymałość elektryczna (liczba cykli): | 4000 |
| Wytrzymałość mechaniczna (liczba cykli): | 20000 |
| Głębokość produktu: | 70 mm |
| Wysokość produktu: | 83 mm |
| Szerokość produktu: | 17,5 mm |
| Moment dokręcający: | 2,8 Nm |
| Przekrój przewodu sztywnego (drut) w zacisku: | 1 / 35mm² |
| Przekrój przewodu elastycznego (linka) w zacisku: | 1 / 25mm² |
| Rodzaj podłączenia: | ze śrubą |
| Pojemność zacisku wejściowego/wyjściowego dla przewodu elastycznego (linka): | 1/25 mm² |
| Pojemność zacisku wejściowego/wyjściowego dla przewodu sztywnego (drut): | 1/35 mm² |
| Akcesoria dodatkowe: | nie |
| Norma: | EN 60898-1 |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Stopień zanieczyszczenia zgodnie z IEC 60664 / IEC 60947-2.: | 2 |
| Klasa ograniczenia energii I²t.: | 3 |
| Temperatura magazynowania: | -25 do 80 °C |