ESC440, Stycznik 230VAC 4NO 40A
- Dostępność: W magazynie
- Producent: HAGER
- Kod produktu: ESC440
- Waga: 0.21kg
552.20 zł
Netto: 448.94 zł
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Ilość styków: | 4 |
| Prąd znamionowy: | 40 |
| Napięcie sterowania AC: | 230 |
| Ilość modułów: | 3 |
| Znamionowe napięcie robocze Ue (AC): | 400 |
| Znamionowe napięcie izolacji Ui: | 440 |
| Maksymalna moc pobierana: | 60 W |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp: | 4 kV |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Całkowite straty mocy dla prądu znamionowego: | 15 W |
| Wytrzymałość elektryczna (ilość cykli): | 30000 |
| Wytrzymałość mechaniczna (ilość cykli): | 1000000 |
| Temperatura pracy: | -10 to 50 °C |
| Temperatura magazynowania: | -40 to 80 °C |
| Wysokość zainstalowanego produktu: | 85 mm |
| Szerokość zainstalowanego produktu: | 54 mm |
| Głębokość zainstalowanego produktu: | 60 mm |