ESC340, Stycznik ESC340 Hager,
- Dostępność: W magazynie
- Producent: HAGER
- Kod produktu: ESC340
- Waga: 0.22kg
509.01 zł
Netto: 413.83 zł
| Ilość styków: | 3 |
| Prąd znamionowy: | 40 A |
| Napięcie sterowania AC: | 230 V |
| Ilość modułów: | 3 |
| Znamionowe napięcie robocze Ue (AC): | 400 V |
| Znamionowe napięcie izolacji Ui: | 440 V |
| Maksymalna moc pobierana: | 60 W |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp: | 4 kV |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Całkowite straty mocy dla prądu znamionowego: | 11,8 W |
| Wytrzymałość elektryczna (ilość cykli): | 30000 |
| Wytrzymałość mechaniczna (ilość cykli): | 1000000 |
| Temperatura pracy: | -10 + 50 °C |
| Temperatura magazynowania: | -40 + 80 °C |
| Wysokość zainstalowanego produktu: | 85 mm |
| Szerokość zainstalowanego produktu: | 54 mm |
| Głębokość zainstalowanego produktu: | 60 mm |