Blok rozdzielczy 4-polowy In=100 A
- Dostępność: W magazynie
- Producent: HAGER
- Kod produktu: Blok rozdzielczy 4-polowy In=1
127.66 zł
Netto: 103.79 zł
| Nr katalogowy: | KJ100A |
| EAN: | 3250613803544 |
| Opak.: | 1 szt. |
| Cena*: | 92,12 zł / szt. |
| GrRab: | ROZ |
Dane techniczne |
| Liczba biegunów: | 4 P |
| Zawartość miedzi w produkcie: | 130 g |
| Głębokość produktu: | 44 mm |
| Wysokość produktu: | 97 mm |
| Szerokość produktu: | 71 mm |
| Moment dokręcający: | 2 Nm |
| Przekrój przewodu sztywnego (drut) w zacisku: | 1,5 / 25mm² |
| Przekrój przewodu elastycznego (linka) w zacisku: | 1,5 / 16mm² |
| Dyrektywa europejska RoHs: | zgodny |