Hager, Wyłącznik silnikowy, MM505N 20-25A
- Dostępność: W magazynie
- Producent: HAGER
- Kod produktu: MM513N
- Waga: 1.00kg
362.33 zł
Netto: 294.58 zł
| Prąd znamionowy In: | 25 A |
| Napięcie znamionowe łączeniowe Ue (AC): | 230/690 V |
| Częstotliwość znamionowa: | 40/60 Hz |
| Znamionowe napięcie izolacji Ui: | 690 V |
| Liczba biegunów: | 3 P |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp: | 6000 V |
| Liczba modułów: | 2,5 |
| Temperatura pracy: | -25 do 55 °C |
| Temperatura magazynowania: | -25 do 80 °C |
| Rodzaj podłączenia: | ze śrubą |